HTC 8S

Data: Marzec 3rd, 2013. Kategorie: HTCSmartfon
Ocena: Ostatnia modyfikacja: wrz 23rd 2013
nokia lumia 820
  • Jaki ekran: 4,0 cale (480x800)
  • Aparat w telefonie: 5,0 MPx
  • Procesor: Qualcomm MSM8227 1 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Rozmiary: 120x63x10 mm
  • System operacyjny: MS Windows Phone 8

HTC 8S to produkt firmy HTC z serii smartfonów obsługiwanych dotykowo. Produkt barwny, bo dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebiesko-czarnej i żółto-szarej. Telefon wykonuje zdjęcia wbudowanym aparatem cyfrowym o rozdzielczości 5,0 MPx, wyposażonym w lampę błyskową i diodę LED. Posiada także wbudowaną kamerę wideo. Wszystko doskonale widać na czytelnym wyświetlaczu o przekątnej 4,0 cala i rozdzielczości 480 x 800. Kolorystyka wyświetlanych treści jest zadowalająca: ekran operuje szesnastoma milionami kolorów.

Użytkownicy poszukujący telefonu z rozbudowaną łącznością będą zadowoleni z tego modelu. HTC 8S pozwala na korzystanie z bezprzewodowej transmisji danych Bluetooth, łączy się technologią WLAN, obsługuje system EDGE, pozwala na transmisję poprzez GPRS, HSDPA i HSUPA. Z omawianego modelu będą zadowoleni mobilni internauci – telefon działa w technologii WiFi. Korzystający z komórek podczas jazdy samochodem z pewnością docenią zestaw głośno mówiący. Omawiany model spełnia także funkcję nawigacji GPS. W telefonie znajdziemy ponadto całkiem niezły odtwarzacz mp3. Brakuje radia – szkoda! Wysokość modelu wynosi 120 mm, szerokość wynosi 63 mm, a grubość 10 mm. Ciężar telefonu to 113 g.

Dużym plusem jest pojemna pamięć telefonu – aż 4 GB, oraz miejsce na dodatkowe karty pamięci micro SD i micro SDHC. Telefon pracuje na systemie operacyjnym MS Windows Phone 8. HTC 8S odbiera i wysyła wiadomości SMS, MMS, wiadomości E-mail, Przekierowuje połączenia, obsługuje połączenia oczekujące i konferencyjne. Nie przeprowadzimy na nim wideo-rozmów. HTC 8S na pewno nie spodoba się miłośnikom gier i telewizji w telefonie – nie ma w nim ani jednego, ani drugiego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

HTC 8S, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Dodaj opinię, recenzję, opis...

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Submit Comment